Ieškome naujo komandos nario (-ės)

Ieškome naujo komandos nario (-ės) marketingo specialisto (-ės) pareigoms užimti

Darbo pobūdis:

  • Įmonės valdomų prekinių ženklų marketingo strategijos kūrimas ir vystymas;
  • Įmonės valdomų prekinių ženklų vystymas Lietuvoje veikiančiose elektroninėse parduotuvėse (partnerių paieška, ilgalaikio bendradarbiavimo palaikymas);
  • Informacijos apie parduodamą įrangą talpinimas bei įrangos likučių kontrolė;
  • Įmonės svetainės turinio administravimas (TVS WordPress);
  • Marketingo biudžeto planavimas, sąnaudų optimizavimas ir vykdymo kontrolė;
  • Įvairių renginių, parodų ir seminarų organizavimas bei dalyvavimas juose;
  • Socialinių tinklų turinio kūrimas ir administravimas (Facebook, Twitter, Instagram, Youtube);
  • Straipsnių bei reklaminių tekstų kūrimas ir viešinimas;
  • Įmonės įvaizdžio plėtojimas ir žinomumo didinimas;
  • Katalogų, įrenginių instrukcijų, lankstinukų kūrimo ir platinimo koordinavimas;
  • Reklaminės atributikos ir verslo dovanų užsakymai;
  • Bendradarbiavimas su išoriniais reklamos tiekėjais;
  • Naujienlaiškių rengimas bei siuntimas įmonės verslo partneriams;
  • Nuolatinė rinkos pokyčių, konkurentų veiksmų analizė bei atsakomųjų veiksmų inicijavimas;
  • Bendradarbiavimo sutarčių rengimas;
  • Kitų komandos užduočių atlikimas.

Reikalavimai:

  • Aukštesnysis išsilavinimas (vadybos, marketingo srityje);
  • Patirtis pardavimų srityje (atstovaujamų prekių plėtra el. parduotuvėse);
  • Geras rusų kalbos mokėjimas (raštu ir žodžiu);
  • Geri tekstų rašymo įgūdžiai;
  • Geri projektų valdymo bei planavimo įgūdžiai;
  • Geri komunikacijos, derybų, darbo komandoje įgūdžiai;
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office paketas);
  • Kūrybiškumas, iniciatyvumas, organizuotumas, greita orientacija;
  • Vairuotojo pažymėjimas.

Privalumai:

  • Mokėjimas dirbti dizaino programomis būtų privalumas;
  • Prekės ženklo kūrimo, valdymo, vystymo patirtis;
  • Video medžiagos apdorojimas.

Siūlome:

  • Darbą stabiliai augančioje įmonėje;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Galimybę realizuoti savo idėjas;
  • Draugišką atmosferą;
  • Puikias sąlygas bei darbą profesionaliame kolektyve.

Lauksime gyvenimo aprašymų el. paštu: rinkodara@sanleja.lt