SmartFan produktai

Šviežias oras yra ne tik naudingas sveikatai. Reguliarus vėdinimas saugo pastato konstrukcijas ir neleidžia atsirasti pelėsiui. Norint išgauti tinkamą drėgmės lygį – vien langų atidarinėjimo nepakanka. Jau nekalbant apie tai, kad šis „sprendimas“ visiškai netaupo šilumos energijos ir pinigų…

Centralizuotos vėdinimo sistemos įrenginiai yra dideli. Jiems reikia ortakių visame pastate. Tai tampa problema tiems, kurie nori gryno oro bute, pastatytame ar renovuotame name.
UAB „Sanlėja“ Lietuvos rinkai siūlo klientų poreikiais pagrįstą getAir SmartFan decentralizuotą vėdinimą su integruota šilumos rekuperacija. Šie įrenginiai nereikalauja jokio sudėtingo montavimo. Juos galima įsirengti bet kurioje patalpoje. Kuo skiriasi getAir mini rekuperatorius nuo panašaus veikimo įrenginių? getAir turi aukštą šilumos atgavimo koeficientą, kuris siekia net iki 91% – suteikdamas galimybę mėgautis grynu oru visuose kambariuose. getAir mini rekuperatoriai yra vieni iš mažiausių namų vėdinimo įrenginių šiandieninėje rinkoje. O padidintos garso izoliacijos dėka triukšmo lygis sumažintas iki 11dB(A)!
Vidutiniškai 90% laiko žmonės praleidžia patalpose – todėl tikrai svarbu užtikrinti tinkamą mikroklimatą namuose.

Be Smart with getAir SmartFan!

Daugiau
Mažiau